Shinevalley Autumn Pony Show

Kilpailun päivämäärä/VIP: 20.10.2016 / 18.10.2016 klo. 18.00
Vastuuhenkilö: Vivian, r.raitalanmaki@luukku.com

Osallistumisrajoitukset


- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Luokassa oltava kahden (2) eri omistajan poneja, että se voidaan järjestää.

Tietoa luokista

Osallistuminen


Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen r.raitalanmaki@luukku.com otsikolla SPC1 viimeiseen osallistumispäivään mennessä!

Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.

esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)

Luokat

1. Open Class oreille & ruunille, Riding - TT
2. Open Class tammoille, Riding - TT
3. Open Class oreille & ruunille, Driving - TT
4. Open Class tammoille, Driving - TT
5. Open Class oreille & ruunille, In-Hand - TT
6. Open Class tammoille, In-Hand - TT

Loppukehä


sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328) Show Supreme Champion
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430) Show Reserve Champion
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)

Tulokset


1. Open Class oreille & ruunille, Riding
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
Swildie - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Swildie - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
Dimma - Diplomat KV (SPC-SR1-635)
elen - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
Swildie - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
Ally - Hartwig's Snapple (SPC-SR3-725)
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
Jannica - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Swildie - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)

2. Open Class tammoille, Riding
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
Swildie - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
Ally - Godeliff's Goldevia (SPC-MR1-512)
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Swildie - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)

3. Open Class oreille & ruunille, Driving
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
Omppu - Gwynedd Howell (SPC-SR2-206)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Omppu - KW Trevor (SPC-SR2-340)
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Ally - Chelmsford Chester (SPC-SR3-724)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)

4. Open Class tammoille, Driving
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Omppu - Mewian Hidlwyn (SPC-MR2-78)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
sandi - Skye of Airdrie (SPC-MR1-195)
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
Omppu - KW Zelda (SPC-MR2-561)
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)

5. Open Class oreille & ruunille, In-Hand
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
Ally - Criallt Llwyrddyddwg (SPC-SR1-720)
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
Ally - Anfarwol Buckan (SPC-SR2-716)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)

6. Open Class tammoille, In-Hand
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Ally - Roanoake Ireland (SPC-MR3-727)
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
Ally - Marvel Gamora (SPC-MR1-263)
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)


Shinevalley Welsh