Shinevalley Chubby Ponies - Pony Show

Kilpailun päivämäärä/VIP: 20.10.2016 / 18.10.2016 klo. 18.00
Vastuuhenkilö: Vivian, r.raitalanmaki@luukku.com

Osallistumisrajoitukset


- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Luokassa oltava kahden (2) eri omistajan poneja, että se voidaan järjestää.

Tietoa luokista

Osallistuminen


Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen r.raitalanmaki@luukku.com otsikolla SPC2 viimeiseen osallistumispäivään mennessä!

Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.

esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus) <*br>
Poista tähdet!

Tässä näyttelyssä käytössä sinivihreät ruusukkeet

Luokat

1. Open Class oreille & ruunille, Riding - TT
2. Open Class tammoille, Riding - TT
3. Open Class oreille & ruunille, Driving - TT
4. Open Class tammoille, Driving - TT
5. Open Class oreille & ruunille, In-Hand - TT
6. Open Class tammoille, In-Hand - TT

Tulokset


Loppukehä


Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305) Show Supreme Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706) Show Reserve Champion
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)

1. Open Class oreille & ruunille, Riding
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
Jayde Wuopio - Teithi Eryi (SPC-SR2-84)
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
Ally - Stansfield Seymour (SPC-SR2-406)
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)

2. Open Class tammoille, Riding
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
Ally - Swandale Roseheart (SPC-MR3-819)
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)

3. Open Class oreille & ruunille, Driving
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Omppu - KW Trevor (SPC-SR2-340)
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Omppu - Gwynedd Howell (SPC-SR2-206)
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)

4. Open Class tammoille, Driving
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Ally - Godeliff's Goldevia (SPC-MR1-512)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
naakka - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
Ally - Raoghnailt of Swildie (SPC-MR1-713)
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)

5. Open Class oreille & ruunille, In-Hand
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
Omppu - KW Code Pajazzo (SPC-SR2-44)
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
Ally - Hartwig's Snapple (SPC-SR3-725)
Omppu - KW Castan (SPC-SR2-57)
Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)

6. Open Class tammoille, In-Hand
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Ally - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Omppu - KW Heulwen (SPC-MR2-79)
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)

Shinevalley Welsh