Shinevalley M&M Pony Show

Kilpailun päivämäärä/VIP: 18.10.2016 / 17.10.2016 klo. 18.00
Vastuuhenkilö: Vivian, r.raitalanmaki@luukku.com

Osallistumisrajoitukset


- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Luokassa oltava kahden (2) eri omistajan poneja, että se voidaan järjestää.

Tietoa luokista

Osallistuminen


Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen r.raitalanmaki@luukku.com otsikolla SPC4 viimeiseen osallistumispäivään mennessä!

Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.

esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus) <*br>
Poista tähdet!

Tässä näyttelyssä käytössä violetit ruusukkeet

Luokat

1. In-Hand, Open Class M&M-poneille - TT
2. Driving, Open Class M&M-poneille - TT
3. Riding, Open Class M&M-poneille - TT

Tulokset / Osallistujat


Loppukehä


sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169) Show Supreme Champion
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516) Show Reserve Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)

1. In-Hand, Open Class M&M-poneille
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)

Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)

2. Driving, Open Class M&M-poneille
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)

Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
naakka - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
felissa - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)

3. Riding, Open Class M&M-poneille
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
Dimma - Mic Becker (SPC-SR1-636)
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)

Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Dimma - Diplomat KV (SPC-SR1-635)
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Jayde Wuopio - Teithi Eryi (SPC-SR2-84)
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)


Shinevalley Welsh