Shinevalley Riding Show

Kilpailun päivämäärä/VIP: 20.10.2016 / 19.10.2016 klo. 18.00
Vastuuhenkilö: Vivian, r.raitalanmaki@luukku.com

Osallistumisrajoitukset


- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Luokassa oltava kahden (2) eri omistajan poneja, että se voidaan järjestää.

Tietoa luokista

Osallistuminen


Osallistumiset sähköpostitse osoitteeseen r.raitalanmaki@luukku.com otsikolla SPC5 viimeiseen osallistumispäivään mennessä!

Otathan huomioon jo osallistuessasi, että osallistumisessa tulee käyttää väliviivaa, ei ajatusviivaa! SPC-tunnus on pakollinen.

esittäjä/ratsastaja – ponin virallinen nimi (SPC-tunnus) <*br>
Poista tähdet!

Tässä näyttelyssä käytössä pinkit ruusukkeet

Luokat

1. Riding, Open Class, orit & ruunat - TT
2. Riding, Open Class, tammat - TT

Tulokset / Osallistujat


Loppukehä


taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986) Show Supreme Champion
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916) Show Reserve Champion

1. Riding, Open Class, orit & ruunat
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Swildie - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)

Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Swildie - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Swildie - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)

2. Riding, Open Class, tammat
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)

Swildie - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Swildie - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)


Shinevalley Welsh